sv

Ford Focus Fiyatı ve Özellikleri

Ford Focus fiyatı
Okuma Süresi: 2 dakika

Ford Focus modelinin fiyatı ve özellikleri pek çok araba hayranı tarafından merak edilen bir durum haline gelmiş durumda.

Aracın kullanıcılara sunduğu özellikler ve kendine has tarzı, modelin bir anda en popüler araçlar arasına girmesini sağladı. Trend-x, Titanium, ST-Line ve Active modelleri ile karşımıza çıkan Focus ailesi, müşterilerine birçok özelliği sağlıyor.

Ford Focus Modelinin Özellikleri ve Fiyatı

Sürüş deneyimini en iyi seviyeye çıkarmayı hedefleyen Ford Focus modelleri, kişisel sürüş asistanına ev sahipliği yapıyor. Dur-Kalk teknolojisinin bulunduğu seride trafik levhası tanıma ve şerit hizalama gibi özellikler de yer alıyor. Gelişmiş hız sabitleme sistemi sayesinde araç seyir halindeyken hızı ayarlayabiliyor.Ayrıca trafiğin sıkışık olduğu yerlerde ve araç durduğunda yakıt boşuna harcanmıyor ve motor bu sırada duruyor.

Ford Focus fiyatı

Şerit takip sisteminin de yer aldığı bu seride kolay bir şekilde ve otomatik olarak park etmek mümkün. Bu sistem ile birlikte yalnızca direksiyon değil vites ve pedallar da araç tarafından otomatik bir şekilde kontrol ediliyor. Viraj aydınlatmasının da yer aldığı bu modellerde sürücüye özel sürüş dinamikleri bulunuyor. Sürücü isteğe bağlı sürüş modunu seçerek aracı bu modlara göre kullanabiliyor.

Aracın içerisinde yer alan pek çok fonksiyonel tuş, kullanımı kolaylaştıran işlevlere ev sahipliği yapıyor. Direksiyonun önünde yer alan cam panel sayesinde de sürücü yola konsantre olarak önemli olan bilgileri inceleyebiliyor.

Muazzam tasarımı ve kaliteli özellikleri ile ön plana çıkan Ford Focus ailesi, sunduğu eğlence deneyimi ile kullanıcıları mutlu ediyor. 8 inç dokunmatik ekrana sahip olan modeller, gelişmiş multimedya sistemi ile kullanıcılara en iyi fonksiyonel özellikleri sunuyor. Kaliteli hoparlörleri sayesinde aracın içerisi adeta konser havasına dönüyor. Ayrıca açılan tavana sahip olan bu seri ferah bir ortama imkan tanıyor.

Ford Focus modellerinde yer alan bir diğer özellik otomatik bir şekilde açılıp kapanabilen bagaj sistemi olmakta. Eğer ki sürücü anahtarı ile birlikte aracın tamponunun altına yaklaşır ise akıllı bagaj sistemi devreye giriyor ve otomatik bir şekilde açılıyor. Bu durum sürücülere kolaylık sağlayan özellikler arasında yer alıyor.

Fiyat listesi 08.02.2021 içindir.

Sol Serbest, Gerçek Otomobil Sevdalılarına!