sv

Hyundai Tucson N Line Özellikleri Duyuruldu

Hyundai Tucson N Line özellikleri
Okuma Süresi: 2 dakika

Hyundai Tucson N Line özellikleri ile birlikte duyuruldu. Yeni duyurulan araç modelinin pek çok özelliği müşterilere tanıtıldı.

Güney Kore merkezli bir otomobil üreticisi olan Hyundai, zaman zaman çıkardığı yeni otomobil modelleri ile piyasayı canlandırıyor. Yeni geliştirdiği Hyundai Tucson N Line modeli ile dünyaya açılan şirket, bu modelin özelliklerini kullanıcılar ile paylaştı. Bahar aylarında satışa çıkması beklenen yeni model için bilinmesi gereken detayları haberimizde paylaştık.

Hyundai Tucson N Line Özellikleri

Hyundai Tucson N Line, dış tasarımı ile kullanıcıların ilgisini çekiyor. Aracın dış görünümünü incelediğimizde 19 inç alaşım jantlara sahip olduğu görülüyor. Son derece performanslı lastikler ile sürücüyü yolda bırakmayan ve kolay kolay pes etmeyen bu araç, zorlu arazilerden bile başarılı bir şekilde geçebiliyor.

Sportif görünüme sahip Hyundai Tucson N Line, güçlü detayları ile ve yakıt verimliliği ile bütçe dostu bir model. Aracın ön kısmında bumerang şeklinde yer alan led farlar, dışarıdan bakanların ilgisini çekerken sportif bir görünüme sahip olan ön tampon, özgüvenli bir duruş sergiliyor.

Aracın yan tarafından N Line amblemi bulunuyor. Kaliteli bir ambleme sahip model, aracın ihtişamlı görünmesine olanak tanıyor. Aracın arka tarafına geçtiğimizde ise oldukça şık bir tasarım göze çarpıyor. Aerodinamik yapıya sahip spoyler ile müşterilerini karşılayan Hyundai Tucson N Line, köpek balığı yüzgecine benzer bir anten içeriyor. Bu da modelin daha güzel durmasını sağlıyor.

Hyundai Tucson N Line özellikleri

İç dizayn ile rakiplerine fark atan bu model, kaliteli bir tasarıma ev sahipliği yapıyor. Aracın içerisinde yer alan direksiyon simidi, kırmızı kontrast dikiş içeriyor. Direksiyon simidinde yer alan birçok fonksiyonel tuş sayesinde sürücü elini kaldırmadan aracın pek çok yerini düzenleyebiliyor, gerekli değişiklikleri uygulayabiliyor.

Ön kısmında bir multimedya paneli yer alan aracın vites kolunu incelediğimizde kırmızı dikiş ile birlikte görsel bir şölen yaşatıyor. Sportif bir vites kolu görünümüne sahip olan bu model, metal pedallar ile de dinamik sürüş keyfi imkanı tanıyor. Bunun yanı sıra araç içerisinde bulunan sportif koltuklar, konforu ve rahatlığı bir araya getiriyor.

Sol Serbest, Gerçek Otomobil Sevdalılarına!