sv

Peugeot 208 Özellikleri Açıklandı

Peugeot 208 özellikleri
Okuma Süresi: 2 dakika

Peugeot markasının yeni modellerinden birisi olan Peugeot 208 özellikleri ile birlikte piyasaya çıktı. Fırsatçılar da arabanın peşinde.

2020 yılında yılın aracı seçilen Peugeot 208, bu özelliği ile fırsatçıların da eline düştü. Araca ulaşan pek çok kişi aracı yüksek fiyattan satmaya çalışırken bazıları ilginç yöntemler denedi. Yenilenen Peugeot 208 hakkında bilinmesi gereken pek çok detay yer alıyor.

Peugeot 208 Fırsatçıların Eline Düştü

2020 yılında yılın aracı seçilen Peugeot 208, ihtişamı ve kalitesiyle adından bahsettiriyor. Fırsatçıların da eline düşen bu model, araba galericilerinde rastlanınca hemen satın alınıyor ve ikinci el olarak yüksek fiyattan satılıyor. Kısacası karaborsacılık yapan birçok kişi, arabayı ucuza alıp piyasada araba bırakmıyor ve yüksek fiyata sunuyor.

İlginç yöntemlerden birisi de kendisini doktor olarak tanıtan ilan oldu. Bir ilan sitesinde Peugeot 208 modelini rafa yerleştiren ilan sahibi, kendisinin doktor olduğunu ve aracı tayini çıktığı için acilen satması gerektiğini belirtti. Yapılan araştırmalar sonucunda kendisinin doktor olmadığı ortaya çıktı.

Peugeot 208 özellikleri

Peugeot 208 Özellikleri

Yenilenen Peugeot 208, daha kaliteli ve daha performanslı bir şekilde müşterilerinin karşısına çıkıyor. Dış tasarımını incelediğimizde aracın çekiciliği pek çok kişiyi kendisine hayran bırakıyor. Sınıfının ötesinde etkili bir araç olan yeni nesil Peugeot 208, panoramik cam tavana sahip. Sportif hatchback ile dikkatleri üzerine çeken bu model kaliteli koltuklar ile ön plana çıkıyor.

Yeni nesil teknolojilerden en iyi şekilde faydalanan aracın iç tasarımı da oldukça modern ve parlak. Yansıyan yüzeyinin yanı sıra kaymaz yüzey bulunan modelde geniş ve uzun ekran multimedya paneli, diğer araç modellerinden farklı bir vites kolu, kendine özgü bir direksiyon simidi ve fonksiyonel tuşlara sahip bir direksiyon bulunuyor.

Yeni nesil içten yanmalı motor teknolojisinden faydalanan bu araç, EAT8 tam otomatik şanzımana sahip. Tasarımı ile sürücülerin ilgisini çeken modelin vites kolunun yanı sıra araç içerisinde pek çok güvenlik ve sürüş teknolojileri de yer alıyor. Modelde yer alan teknolojiler arasında yarı otonom sürüş, kör nokta uyarı sistemi, aktif güvenlik freni ve şerit konumlandırma gibi pek çok teknoloji bulunuyor.

Sol Serbest, Gerçek Otomobil Sevdalılarına!