sv

Suzuki Yeni Motor Modeli Hakkında Bilgi Verdi

Suzuki yeni motor
Okuma Süresi: 2 dakika
Suzuki yeni motor

Suzuki yeni motor modeli hakkında bilgi paylaştı. Çok detaylı bilgiye girmeyen firma bir tanıtım videosu ile motordan kısaca bahsetti.

Suzuki, ürettiği pek çok araç modeli ile ön plana çıkmaya devam eden ünlü firmalardan birisi. Son zamanlarda yaptığı çalışmalar ile kendini geliştiren ve yeni modeller üretmeye devam eden firma, son olarak Hayabusa modeli ile kendini gösteriyor. Bir reklam filmi ile bu motoru tanıtan şirket, tam olarak bilgi vermese de motoru hafiften gösteriyor.

Suzuki Yeni Motor Modelini Paylaştı

Suzuki Hayabusa için yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Tanıtım videosunda yer alan pek çok detay kullanıcıların ilgisini çekiyor. Geçmişten günümüze üretimi devam eden bu modelin yeni hali piyasaya sunulmayı bekliyor. Suzuki, yeni model tanıtımı ile paylaştığı video için 5 Şubat 2021 tarihini işaret ediyor. Firma, bu tarihte saat 10.00’da yapacağı bir etkinlik ile birlikte yeni model hakkında detaylı bilgi verecek, teknik özelliklerini açıklayacak.

Suzuki yeni motor

Japon otomotiv firmalarından birisi olan Suzuki, yeni model Hayabusa için paylaştığı videoda öncelikle bir yol gösteriyor ve bu yolda hızlı bir şekilde giden motora dikkat çekiyor. İlerleyen saniyelerde motor ekrana yansıyor ve sonrasında gösterge paneline ağırlık veriliyor. Yolda hızlı bir şekilde ilerleyen motorun tanıtım videosunun son kısmında 5 Şubat tarihi belirtiliyor. Motor tutkunları yeni model için bu tarihteki etkinliği bekleyecek.

Videoda dikkat çeken detaylar arasında motorun gösterge paneli yer alıyor. Gösterge panelinde motorun saatteki hızının 300 kilometreye yaklaştığı dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Hız göstergesinin karşısında ise devir saati bulunuyor. Ortada ise birkaç bilgi eklenmiş durumda.

Suzuki Hayabusa Hakkında Bilgi

Suzuki şirketinin 1999 yılından beri ürettiği motor modeli olan Hayabusa, günümüzde yenilenen versiyonları ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Spor bir araç olan Hayabusa için rekor saatte 312 kilometre olarak ölçüldü. Aracın 2008 yılı sonrasında ikinci nesli ortaya çıktı ve halen gelişmeye devam ediyor. Hayabusa, Japonya’da şahin anlamına geliyor. Bundan dolayı böyle bir ada sahip.

Sol Serbest, Gerçek Otomobil Sevdalılarına!