sv

Tesla Model S The Witcher 3 Çalıştırabilir

Tesla Model S The Witcher 3
Okuma Süresi: 2 dakika

Elon Musk’ın firması Tesla Motors, Tesla Model S araç modelinde The Witcher 3 oynatacak kadar güçlü bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Tesla Motors’un geçtiğimiz günlerde duyurduğu Tesla Model S modeli revize edilmiş haliyle müşterilerin karşısına çıkmıştı. Pek çok özelliği ile ön plana çıkan model için bu aralar multimedya paneli konuşuluyor.

Tesla Model S The Witcher 3 Oynatacak

Fütüristik tasarımı ile ön plana çıkan Tesla Model S, geniş ekran bir multimedya paneline sahipti. Aynı zamanda arka koltukta da bir multimedya paneli bulunuyordu. Bu sayede arabada arka koltukta oturanlar dahi sıkılmadan eğlenerek vakit geçirebiliyor. Ortaya çıkan yeni bilgiler araç içerisindeki dijital teknolojinin ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Tesla Model S The Witcher 3

Bundan önceki nesillerde Tesla modelleri içerisinde TeslAtari verilen bir oyun sistemi bulunuyordu. Bu sistemde klasik atari oyunları oynanabiliyordu. Bu sayede yolcuların sıkılmadan bir yerden bir yere gitmesi mümkün hale geliyordu. Elon Musk işi bir kademe daha öteye taşıdı ve oyun sistemini üst düzeye çıkardı. Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda “Kendi Tesla aracında The Witcher oyununu oynamak ister misin?” diye soran Elon Musk, oyunculardan yoğun olarak “Evet” cevabı aldı.

Yeni nesil Tesla araçlarının bu denli güçlü donanımlar içermesi seyahat sırasında atari oyunlarının yanı sıra daha kaliteli oyunları oynamanın mümkün olacağını gösteriyor. Henüz net bilgiler içermese de görsellerden de yola çıkarak Tesla Model S aracında güçlü donanımlar yer alacak. Elon Musk’ın yaptığı bu paylaşım da bunu doğrular nitelikte görünüyor.

Tesla Model S aracından kısaca bahsetmek gerekirse aracın dizaynı Cybertruck modeline göre daha normal iken diğer araçlara göre daha fütüristik bir görünümde. Dış görünüşü güzel olan bu aracın iç tasarımı da oldukça sade ve modern yapılmış durumda. Diğer otomobillerden farklı olarak kelebek direksiyona sahip olan bu aracın biri arkada diğeri önde olmak üzere iki adet multimedya ekranı yer alıyor.

Sol Serbest, Gerçek Otomobil Sevdalılarına!