sv

Volkswagen Golf 8’i Tanıttı

Okuma Süresi: 2 dakika

Volkswagen, beş kapılı hatcback ve stationvagon olarak satışa sunulacak olan en çok satan modeli VW Golf sekizinci neslini tanıttı.

Dar far tasarımı, uzayan ön gövde ve keskin yan çizgileriyle ufak bir makyajdan geçen Golf 8 biraz daha hırçın bir görünüm kazanmış.

Golf 8 yeni teknolojik alt yapısıyla Volkswagen için bir araç olacaktır. Zira sahip olduğu araçtan araca ve araçtan alt yapıya teknolojileri ile güvenlik adına ciddi atımlar ortaya çıktığı belirtiliyor.

Yeni dijital sürücü kabini ile iç dinamiklerinde de farklılaşmaya giden firma, We Connect teknolojisi ile otomobili her zaman fabrika ile bağlantılı tutarak çeşitli teknolojilerden faydalanmasını sağlayacak.

Sürücüler otomobilin yeni teknolojileri ile birlikte akıllı telefonlarından aracın kapılarını, farkların durumunu veya park edildiği konum gibi bilgilere erişebilecek.

Henüz Türkiye modeli ile tanışmasakta standart olarak anahtarsız çalıştırma standart olarak geleceği gelen bilgiler arasında.

Avrupa’da dizel motorların azaltılması ile birlikte elektrikli ve hibrit teknolojisine yapılan yatırımlar sonucu otomobilde hibrit modelleriyle piyasada olacaktır.

Golf 8 Türkiye paketleri ve dahası ilerleyen zamanlarda youtube kanalımızda ve internet sitemizde yayınlacaktır.

Sol Serbest

Firma