sv

VW Passat 2019 Dizel 1.6 Otomatik Test

Okuma Süresi: < 1 dakika

Teknik Özellikler:

Araç Özellikleri:

VW Passat 2019 Dizel 1.6 Otomatik
► Motor Gücü : 120 hp
►Şanzıman : DSG / 7 Vites / Önden Çekiş
►Motor Tipi : Dizel / 4 silindir ►Araç Tipi : Binek Araç / D Segment
►Yakıt Tüketimi (Şehir içi / Şehir dışı) : 4,5 lt / 3,7 Lt.(Fabrika) 5,1 lt, 4,3 Lt.(Solserbest)

Otomobil teknik açıdan sınıfının en başarılılarından. Yeni nesil turbo dizel motoru ve birlikte çok güzel çalışan DSG vites ile gücünü hissettiriyor. Üstelik bunları yaparken ağır gövdeye rağmen ciddi anlamda bir yakıt tasarrufuda sağladığını söylemeliyiz.

Passat Kalite:

Passat sınfının en kaliteli araçlarından ancak bu kalite algısı VW’ın stratejisi gereği genellikle opsiyonlara bölünmüş durumdadır. Giriş paketteki bir otomobilde arka koltuk kol dayaması bile mevcut değil. Ancak otomobilin temel ses yalıtımı ve sürüş dinamiği kalitesi tüm paketlerde aynı geldiğini söylemeden geçmeyelim.

Passat Yorum:

Passat dolu paketlerinde oldukça güzel konfor ve kalite olanakları ile gerçekten bir premium araç hissini vermektedir. Ancak boş paket Passatlar yerine farklı markaların model opsiyonları mutlaka değerlendirilmeli. Turbo dizel’in güçlü ve ekonomik yapısı, bunun gibi ağır ve güçlü bir arabayı gerçekten taçlandırıyor. Özellikle uzun yol performansı Passat’ı rakiplerinden ayıran en önemli özellik olarak öne çıkıyor.

Sol Serbest Youtube

2020 Renault Megane 1.5 Dizel Değerlendirme

Yazar: Taylan DEVRİM
Editör: A. Fatih AYTAR

  • Ülkelerin Otomobil Vergi Politikaları – 4 Ülke – Sol Serbest
    1 sene önce

    […] modelimiz ise çok tercih edilen ve sevilen, biraz daha lüks bir sedan olan Volkswagen Passat. Impression 1.5L TSI ACT 150 PS 7 İleri DSG Passat, son derece konforlu ve güvenli bir D […]

    yorum beğen