sv

Yeni model Skoda Scala Özellikleri Açıklandı

Yeni model Skoda Scala özellikleri
Okuma Süresi: 2 dakika

Son zamanların ilgi çeken otomobilleri arasında yer alan Skoda Scala yeni model özellikleri ile müşterilerini karşılamaya başlıyor.

Pek çok müşterinin severek kullandığı Skoda Scala, sağladığı konfor ile uzun yolculukların vazgeçilmez bir aracı olarak yer alıyor. Çek Cumhuriyeti’ne bağlı bir otomobil markası olan Skoda’nın Scala aracı sunduğu özellikler ile de sürücülerin keyfini düşünmüş durumda.Yeni modeliyle kullanıcıların karşısına çıkacak olan Scala, pek çok fırsatı müşterilerin ayağına getiriyor.

Yeni model Skoda Scala Özellikleri

Skoda, Scala Edition S modelini duyurdu. Yeni modelin pek çok özelliği kullanıcıların beğenisine sunuldu. 190 beygir motor gücüne sahip olan bu model 290 nm torka ev sahipliği yapıyor. Özen süspansiyon sistemi ile birlikte gelecek olan modelin toplamda 500 adet üretileceğini açıklayan Skoda, standart modele göre yere 15 mm daha yakın olacak. 

Aerodinamik açıdan oldukça performanslı olan Skoda Scala Edition S, 18 inç jantlara sahip. Aracın sportif detayları göze çarpan önemli detaylar arasında yer alıyor. Ön sipariş ile alınabilecek olan bu araçların başlangıç fiyatı 33.790 euro olarak açıklandı.

Yeni model Skoda Scala özellikleri

Sportif bir tasarıma sahip Skoda Scala modellerinin genel özelliklerinden bahsetmek gerekirse aracın tasarımı pek çok sürücü ve yolcunun göz zevki için harika bir şekilde tasarlandı. Multimedya sistemine sahip araç Apple CarPlay ve Smartlink gibi pek çok eğlence sistemine ev sahipliği yapıyor. Araç içerisindekiler uzun yol seyahatlerinde eğlence sistemi sayesinde sıkılmayacak.

Yeni model Skoda Scala özellikleri aracın genel özellikleriyle birlikte birbirini tamamlıyor. Aracın üzerine takılan bir bisiklet sabitleme aparatı sayesinde seyahat ederken bisiklet taşımak mümkün oluyor. Arkada oturan yolcular için multimedya sabitleyici bulunuyor. Sabitleyici sayesinde arkadaki yolcu tabletini rahatlıkla oturtabiliyor. Bunun yanı sıra askı aparatı da araçta yer alıyor. Bu aparatın amacı giysileri buraya rahatlıkla asabilmek. Köpek emniyet kemeri ve yükleme paspası gibi daha birçok aracın yer aldığı bu otomobil kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Kaliteli ses sistemi, kablosuz telefon şarj ünitesi, konsol düzenleme aparatı, dijital gösterge paneli, anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi ve elektrikli bagaj kapağı gibi daha pek çok sistemin yer aldığı Skoda Scala, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

Sol Serbest, Gerçek Otomobil Sevdalılarına!